Staňte se sebejistým
burzovním obchodníkem a investorem,
vydělávejte pravidelně každý rok

Kompletní systém pro obchodování akcií, komodit a měn

Obchoduji na americké akciové burze již více než 10 let. Postupně jsem k akciím přidal i obchodování s komoditami a měnami. Vyvinul jsem jednoduchý systém, který používám pro jakékoliv trhy - pro akcie, komodity i měny.

Tímto systémem získáte kompletní přehledný plán. Dám Vám k dispozici všechny mé znalosti, které jsem získat během více než 10ti let obchodování na světových burzách. Jejich odběrem si můžete osvojit moje dovednosti během několika málo měsíců.

Čtyři strategie pro růstové i klesající trhy

V jednoduchosti je síla: můj systém obsahuje čtyři základní strategie. Podle nich mohu zobchodovat prakticky každou situaci na trzích. Každý týden můžete získat moje tipy, kterou strategii by bylo vhodné použít. Potom už byste se neměli dostávat do stavu, kdy jste při obchodování na vážkách a nevíte, jak dál.

Lze vydělávat při rostoucích i při klesajících trzích. Zatímco ostatní panikaří, vy můžete úspěšně vstupovat a vystupovat z obchodů.

Znalost, jak a podle čeho vybírat vhodné tituly pro obchody

Nabídnu Vám vlastní jednoduchou metodu pro výběr možných obchodních příležitostí. Z velké části je automatizovaná, takže ušetříte spoustu času díky mým unikátním propracovaným filtrům pro výběr akcií. Tyto filtry samozřejmě získáte jako součást mého programu.

Detailně popíšu jak načasuji vstupy a výstupy

Podrobně Vám zprostředkuji, jak vybírám nejvhodnější místo pro vstup do obchodu a kde realizuji zisk a obchod ukončím. Přitom nejde jen o pouhou teorii, vše Vám ukážu na skutečných obchodech v reálném čase. Popíšu Vám přesně to, co aktuálně provádím a jak.

Získejte finanční svobodu

Můj obchodní systém je jednoduchý a přesto mi dokáže zajišťovat klid a sebejistotu pravidelného výdělku. Zkuste i Vy prostřednictvím mé předlohy začít kontrolovat nejenom své emoce, ale také svou finanční budoucnost. Velikou výhodou navíc je skutečnost, že obchodovat na burze můžete odkudkoliv, stačí abyste měli kvalitní připojení k internetu - může to být Vaše kancelář, domov, ale i chata nebo dům u moře.

Vždy se věnuji pouze několika studentům

Protože nadále aktivně obchoduji, mohu vzdělávání věnovat pouze přesně vymezený díl svého času. Proto jsem při obchodování ve spojení jen s konkrétním počtem studentů. Tím je také zajištěna moje maximální pozornost k jeho individuálním potřebám a požadavkům.

Přečtěte si, jak to probíhá

 • Vzdělávací coaching program trvá 12 týdnů.
 • Jednotlivé lekce probíhají online (prostřednictvím Skype) 1x týdně v délce 45 minut se sdílením obrazovek. Den a hodinu si přesně domluvíme a zafixujeme předem, aby to vyhovovalo oběma.
 • Program zahrnuje Zlaté členství v mém VIP Klubu (vipklub.jakobchodovatakcie.cz) na dobu jednoho roku. Zde pravidelně publikuji své analýzy, tipy, obchodní příležitosti a další informace.
 • Cena: 10000 Kč/měsíčně nebo při placení najednou je to 35000 Kč.
 • Pokud Vás zajímají detaily k tomuto mému coaching programu, můžeme si domluvit 30ti minutový telefonát.
 • Aktuálně mám volné místo pro nového studenta, pokud se rozhodnete.

Máte zájem? Napište mi hned.

Nečekejte, spojte se mnou ješte dnes.


  Křestní jméno (požadováno)

  Příjmení(požadováno)

  Váš Email (požadováno)

  Vaše Skype ID

  Váš telefon

  Vaše zpráva pro mne

  Zadejte tento kód:captcha