Investiční poradenství pro růst vašeho majetku

Svět finančních trhů je složitý a my se jím zabýváme každý den. Investiční poradenství poskytujeme klientům, aby se v tomto prostředí lépe orientovali a vydělávali peníze svými investicemi.

Spravujeme své portfolio a používáme stejné informace, které dáváme k dispozici v rámci našeho poradenství.  Obchodujeme akcie, komodity i měnové páry na nejvýznamnějších finančních trzích a stejné možnosti předkládáme i našim klientům.

Tři základní způsoby poradenství pro naše klienty jsou:

  • Aktivní správa investičního portfolia
  • Investiční tipy
  • Individuální konzultace

 

Naše investiční poradenství je k dispozici v několika různých variantách.  Radíme dynamickým investorům, kteří mají zájem o aktivní způsob zhodnocování peněz formou krátkodobějších a střednědobých strategií. Stejně tak využijí naše investiční poradenství i pasivní investoři, kteří nechtějí příliš mnoho transakcí na svých investičních účtech.

Ačkoliv většina klientů dává přednost dlouhodobější spolupráci, poskytujeme také jednorázové služby ve formě investičních konzultací nad různými tématy z oblasti aktivního obchodování (tradingu), ale i různých forem investování. Samostatnou kapitolou jsou naše investiční semináře, které pořádáme několikrát ročně.

Vyberte si investiční poradenství ve variantě, která Vám vyhovuje.

Aktivní správa investičního portfolia

V rámci aktivní správy pracujeme v rámci dlouhodobé spolupráce na zhodnocování investičního portfolia klienta. Klient má svůj obchodní účet a na něm se realizují obchody či investiční pozice podle našich doporučení.

V rámci této služby klient získává:

  • Pravidelný komentář z dění na finančních trzích
  • Investiční tipy a doporučení několikrát měsíčně
  • Analýzu situace s odhadem dalšího vývoje na vybraných světových trzích
  • Přehled vývoje portfolia – 1x měsíčně
  • Osobní a telefonické konzultace o finančních trzích, investičních příležitostech, o makroekonomické situaci a další

 

Doporučená minimální velikost investičního portfolia je 3 miliony korun. Odměna za tuto službu je hrazena formou podílu na dosaženém zisku.  Kontaktujte nás pro sjednání schůzky, kde můžeme probrat podrobnosti.

Investiční tipy

Pro samostatné investory, kteří však ocení kvalitní investiční tip, máme připravenu speciální službu.  Jednou až dvakrát měsíčně zasíláme investiční tip nebo myšlenku z oblasti akciových, měnových či komoditních trhů. Přečtěte si více informací.

Individuální konzultace

Potřebujete jednorázově probrat investiční příležitost? Rádi byste detailněji prodiskutovali některé způsoby analýzy či technik obchodování na finančních trzích? Pak je pro vás vhodná individuální konzultace. Její rozsah a cenu stanovujeme individuálně, vycházíme vždy z hodinové sazby.

Napište nám a domluvte se s námi na schůzce.