Nejlepší software pro vedení deníku s akciemi

Deník obchodů s akciemi  pomáhá rozvíjet disciplinovanost, díky němu můžete své obchody pravidelně analyzovat. Z vedení deníku se dozvíte o tom jak zlepšit svůj výkon mnohem více, než od jakéhokoli tržního guru.

Tento písemný seznam obchodů vám pomůže obchodovat s větší jistotou díky vědomí, že je váš systém postaven na statistickém zkoumání určitého časového období. Umožní vám také objevit dobré a špatné obchodní zvyky a jejich vliv na váš výkon.

Rozhodně se budete schopni obchodováním uživit, jelikož budete lépe chápat svůj systém,budete svůj výkon hodnotit strukturovanějším a ucelenějším způsobem.K vytvoření deníku obchodů s akciemi můžete využít i například tabulkového editoru. Existují ale mnohem lepší způsoby jak mít svůj vlastní deník obchodů.

Software pro vedení deníku obchodů s akciemi

Jedním z plně automatizovaných obchodních deníků je TradingDiary Pro. Jedná se o samostatnou aplikaci, která nabízí mnoho funkcí důležitých pro každého obchodníka nebo investora.

TradingDiary Pro umožňuje snadný způsob sledování vašich obchodů s akciemi. Jednoduše zadejte své obchody do tohoto deníku jakmile je uskutečníte, a on vytvoří reporty díky kterým budete moci své obchody vyhodnotit a zjistit co funguje a nefunguje ve vašich strategiích.

Mnoho obchodníků stále opakuje několik stejných chyb aniž by si to uvědomovali. Tento software pro sledování obchodů s akciemi pomáhá obchodníkům poučit se ze svých chyb, aby je již neopakovali a jejich obchody byly více ziskové.

Aplikace TradingDiary Pro také nabízí automatický import vašich obchodů z obchodní aplikace vašeho makléře. To může ušetřit hodně času pokud jste intradenní obchodník s mnoha každodenními obchody.

Já používám TradingDiary Pro již dlouho a opravdu mohu tuto aplikaci pro vedení deníku obchodů doporučit. Měla svoje mouchy, ale István (tvůrce tohoto skvělého programu) je opravdu přátelský a podporující. Naposledy, když jsem navrhl nějaký doplněk ke službě, trvalo jen několik dní než byl přidán.

Aplikace deníku obchodů vám pomůže

  • objevit korelace,
  • identifikovat neúspěšné nástroje,
  • rozpoznat špatná rozhodnutí,
  • porozumět ztrátovým/ziskovým bodům,
  • zachovat úspěšnou taktiku,
  • zlepšit svou strategii.

Doporučuji vyzkoušet tuto nejlepší aplikaci pro vedení deníku obchodů s akciemi, protože je to nutnost pro ziskového obchodníka. Přejděte na webové stránky společnosti TradingDiary Pro a získejte své hodnocení co nejdříve.

Níže si prohlédněte screenshot tohoto deníku:

 

Úspěšní obchodníci zaznamenávají své obchody do deníku obchodů s akciemi. Chcete-li se připojit ke skupině těchto výdělečných obchodníků s akciemi, pak je používání software pro vedení deníku obchodů, jako je TradingDiary Pro, nezbytné.

Přečtete si také další informace o tom jak úspěšně obchodovat na burze nebo se přidejte do mého VIP klubu a obchodujte na burze efektivně a úspěšně.