ELY – Golfová firma v zájmu nakupujících

Akcie společnosti Callaway Golf Co. (symbol ELY na US burze) si udržují pozici u svých maxim.

Cena akcií se pohybuje v pásmu mezi 11 – 11.80 USD. Růstový trend je stále zachován a investoři tlačí při každé příležitosti cenu akcie nahoru.

 

20160926_ely_chart_analysis_from_simple-stock-trading-com

 

Jak růstová trendová linie, tak i stoupající 50ti denní klouzavý průměr stupňují zespoda tlak na hladinu u 11.80 USD. Pokud by cena skutečně prorazila tuto úroveň, pak se akciím ELY otevírá prostor pro silnější růst.

 

Z tohoto důvodu se mi jeví akcie firmy Callaway Golf Co. s označením ELY  jako zajímavá nákupní příležitost. Je samozřejmě třeba najít vhodné nákupní místo a aplikovat příslušná pravidla pro řízení rizika. Pro aktivní investory bude případný popis této příležitosti včetně detailního návodu, jak ji zobchodovat, uveden v rámci VIP Klubu pro burzovní obchodníky. Pokud nejste členem, můžete se jednoduše přihlásit.

Společnost Callaway Golf Co. a její dceřinné společnosti navrhují a vyrábějí golfové hole, golfové míče, golfové bagy a další golfové vybavení. Pro prodej svých produktů využívá značky Callaway Golf, Odyssey a Strata. Společnost prodává své produkty po celém světě. Sídlo společnosti je v Carlsbad, Kalifornie, USA.

Společnost zveřejňuje pravidelné ekonomické výsledky v týdnu od 19.10.2016.

 

Máte nakoupeny akcie ELY ve svém portfoliu? Hodláte s nimi obchodovat? Napište mi své názory na tuto akcií na můj Twitter nebo Facebook profil, případně emailem.

 

Posted in Články.