FRC – Tyto bankovní akcie si stojí dobře

Akcie společnosti First Republic Bank (symbol FRC  na US burze) si vedou v poslední době dobře.

V porovnání se zbytkem bankovního sektoru si stále udržují pozici u svých dlouhodobých maxim. Po prudkém růstu během dubna odpočívají.

Tento vývoj ceny svědčí o pokračujícím zájmu o tyto akcie. Cena se pohybuje v pásmu mezi 68-73 USD. Při  pohledu na týdenní graf je patrný stále trvající růstový trend.

20160802_FRC_weekly_analysis_from_simple-stock-trading-com

 

Cena je podporována rostoucími klouzavými průměry. Ty by měly bránit silnějším poklesům. Pokud to dokážou, pak by se cena mohla konečně dostat nad 73USD. Výstup na tuto úroveň by mohl znamenat zahájení nového růstového trendu.

20160801_FRC_chart_analysis_from_simple-stock-trading-com

Z tohoto důvodu se mi jeví akcie firmy First Republic Bank s označením FRC jako zajímavá nákupní příležitost. Je samozřejmě třeba najít vhodné nákupní místo a aplikovat příslušná pravidla pro řízení rizika. Pro aktivní investory bude případný popis této příležitosti včetně detailního návodu, jak ji zobchodovat, uveden v rámci VIP Klubu pro burzovní obchodníky. Pokud nejste členem, můžete se jednoduše přihlásit.

Společnost First Republic Bank a její dceřinné společnosti nabízejí služby privátního bankovnictví, hypotéky a péči o majetek v rámci řady metropolitních oblastní v USA. Provozuje dva základní segmenty – Komerční bankovnictví a Správu majetku. Nabízí také depozitní produkty od běžných účtů až po termínované vklady a úložky. Ke konci roku 2015 nabízela banka své produkty a služby prostřednictvím 73 poboček. Banka byla založena v roce 1985 a má sídlo v San Francisco, Kalifornie.

Společnost zveřejňuje pravidelné ekonomické výsledky v týdnu od 13.10.2016.

 

Máte nakoupeny akcie FRC ve svém portfoliu? Hodláte s nimi obchodovat? Napište mi své názory na tuto akcií na můj Twitter nebo Facebook profil, případně emailem.

 

Posted in Články.