Jak nastavit nejlepší akciové grafy online nebo ve vašem softwaru

Abyste získali více peněz z vašich obchodů, měli byste používat nejvhodnější akciové grafy a nastavit na nich nejlepší rozvržení. Vaše intradenní grafy, stejně tak jako denní nebo týdenní grafy by měly být k dispozici ve formě, která vám umožní udělat správná rozhodnutí o vstupu nebo ukončení jakéhokoliv z vašich obchodů.

Analýza situace na trhu a cenový graf pro každý symbol trhu je klíčem k ziskovým výsledkům swingových nebo pozičních obchodů. Situace ve vašem grafu by měla být dobře čitelná.

Jak nastavit rozložení grafů burzovních indexů ve vašem analytickém softwaru

Nejprve budete chtít zkontrolovat grafy tržních indexů, abyste viděli celkový obraz. Pro americké trhy byste měli zkontrolovat grafy Nasdaq Composite Indexu a S & P 500 Indexu. Tyto dva indexy pokrývají téměř celý americký burzovní trh.

Pro analytické účely musíte nastavit historické akciové grafy. Musíte vidět hlavní úroveň podpory a odporu a zda je akciový trh v trendu, nebo ne. To znamená, že musíte vidět více než jeden časový rámec.

Nejlepším způsobem je nastavit tři různé časové rámce, abyste viděli více než váš hlavní časový rámec. Hlavní časový rámec je založen na typu vašeho obchodování, může být denní pro swingového obchodníka nebo týdenní pro pozičního obchodníka.

Pokud jste swingový obchodník nebo poziční obchodník, musíte nastavit indexové grafy do těchto tří časových rámců: Denní, Týdenní a Měsíční. To vám umožní vidět hlavní úrovně podpory a odporu.

Uvědomte si prosím, že rozpoznání podpory a odporu je základním know-how pro dobrou technickou analýzu grafu.

Zde je příklad typického denního grafu:

Příklad nejlepšího rozložení grafů pro analýzu burzovních indexů

Zde je snímek obrazovky mého monitoru, kde mám nastavené všechny hlavní grafy tržních indexů, které používám pro technickou analýzu.

Jak vidíte na grafech výše, chci je mít jednoduché. Nepoužívám příliš mnoho ukazatelů, používám svícnové grafy. Pomáhá mi to při procesu čtení akciových grafů a dělá můj život analytika, obchodníka a správce portfolia mnohem jednodušší.

Sledujte toto video o nastavení ideálního rozvržení grafu (v angličtině)

Nejlepší burzovní grafy pro akcie a etf analýzu

Podobné nastavení byste měli použít pro sestavení tří nejlepších akciových grafů pro jednotlivé akcie a ETF. Toto je obrázek rozvržení, které můžete použít pro analýzu akcií nebo fondů obchodovaných na burze. Tato analýza je klíčovým krokem k nalezení nejlepších akcií nebo ETF k obchodování pro jakýkoliv obchodní den.

Jedná se o rozvržení pro swing a poziční obchodování. Na jednom monitoru je denní, týdenní a měsíční graf. Toto nastavení umožňuje vidět všechny aspekty aktuální situace a udělat správné rozhodnutí co dělat s každou jednotlivou akcií.

Další informace naleznete na souvisejících stránkách

Přečtete si také další informace o tom jak úspěšně obchodovat na burze.