Principy pro úspěšnou analýzu akciových grafů

Chcete-li vydělávat obchodováním, je třeba provést co nejlepší analýzu akciových grafů. Technická analýza grafů je nezbytné “know how” obchodníků s akciemi, kteří vydělávají peníze krátkodobým swing obchodováním nebo střednědobým pozičním obchodováním.

Na obchod s akciemi je nutné se připravit pomocí technické analýzy grafů. Je dobré se podívat na více grafů, z nichž zjistíte, co se stalo a co může následovat během několika příštích dnů.

Je to docela dobrý způsob, jak předpovídat budoucnost. Ano! Použijte typ grafu svíčka abyste našli nejpravděpodobnější scénář, který může najít nejlepší obchodní příležitost a brzy přinést kýžené ovoce.

Potom budete muset připravit své vlastní obchodovací nastavení, jako já v mém každodenním obchodování. Nebojte se. Ukážu Vám jednoduché základní principy, jimž dávám přednost při analýze akciového grafu.

Nejdůležitější součásti analýzy:

  • Hladiny supportu a rezistence
  • Důležité nástroje pro technickou analýzu akciového trhu
  • Analýza trendů akcií & trhu a čtení grafů
  • Analýza grafů cen na burze
  • Objemová analýza akcií

Hladiny supportu a rezistence

Pokaždé, když se podíváte na graf, se musíte zeptat, zda se cena pohybuje v blízkosti některých důležitých hladin podpory a odporu. Existuje několik způsobů, jak zjistit hladiny supportu a rezistence, resp. podpory a odporu.

Důležité nástroje pro technickou analýzu akciového trhu a jak je používat

Měli byste se naučit osvědčené postupy technické analýzy grafů. Tyto nástroje jsou jejich součástí.

Další podrobnosti o těchto nástrojích technické analýzy

Analýza trendů akcií & trhu a čtení grafů

Další důležitou informací pro obchodníka je vědět všechno o vývojových trendech. Je váš ticker v trendu? Je velmi dobré vědět, jak najít odpověď na tuto otázku. I pro tento účel lze úspěšně použít grafy.

Snadné čtení grafů pomáhá zlepšit výsledky analýzy. Snažte se je udržet jednoduché a vaše analýza bude poskytovat lepší obchodní příležitosti. Tyto tipy vám mohou pomoci v tomto úkolu.

Tipy pro analýzu akciových grafů

Čtení grafů není jen o technické analýze. Existuje několik tipů a lekcí pro čtení akciových grafů, které byste si měli osvojit, pokud chcete obchodovat se ziskem.

Objemová analýza akcií

Dalším důležitým ukazatelem, který musíte vzít v úvahu při obchodování, je objem. Analýza objemu je v rukou rozumného obchodníka velmi silná technika.

Přečtěte si více užitečných informací k obchodování na burze.