YNDX – Ruská firma, o kterou investoři jeví zájem

Akcie společnosti Yandex N.V. (symbol YNDX  na US burze) ukazují na zájem investorů nakupovat.

Již od počátku roku cena akcií stoupá. Růstový trend je z vývoje ceny jasně patrný. Na týdenním grafu akcie YNDX je vidět, že cena prorazila důležitou úroveň u 20 USD.

 

20160706_YNDX_weekly_swing_stock_trade_setup_from_simple-stock-trading-com

Aktuální korekce testuje tuto hladinu, která by nyní měla bránit dalším poklesům. Odraz a posun nad hranice současného korekčního kanálu by měl být signálem pro nový, silnější růst ceny. Dosavadní vývoj ceny akcií prozatím podporuje myšlenku dalšího růstu.

 

20160706_YNDX_daily_swing_stock_trade_setup_from_simple-stock-trading-com

Z tohoto důvodu se mi jeví akcie firmy Yandex N.V. , Inc. s označením YNDX jako zajímavá nákupní příležitost. Je samozřejmě třeba najít vhodné nákupní místo a aplikovat příslušná pravidla pro řízení rizika. Pro aktivní investory je popis této příležitosti včetně detailního návodu, jak ji zobchodovat, uveden v rámci VIP Klubu pro burzovní obchodníky. Pokud nejste členem, můžete se jednoduše přihlásit.

Společnost Yandex N.V. , Inc provozuje internetový vyhledávač v Rusku. Je dostupný i pro zahraniční zájemce. V návaznosti na tento svůj hlavní portál nabízí společnost další služby jako email, cloudové úložiště, mapy, zpravodajství apod. Společnost poskytuje také inzerci. Mezi další firemní informační weby patří realitní portál, portál zabývající se auty, zprostředkování práce nebo nabídka cestování. Hlavním cílovým trhem pro tyto služby je Rusko.

Společnost zveřejňuje pravidelné ekonomické výsledky 28.7.2016.

 

Máte nakoupeny akcie YNDX ve svém portfoliu? Hodláte s nimi obchodovat? Napište mi své názory na tuto akcií na můj Twitter nebo Facebook profil, případně emailem.

 

Posted in Články.