Akcie BCR se probouzí k novému růstu

Akciové trhy zkorigovaly propady z počátku roku. Stále však lze maximálně konstatovat, že situace je neutrální. Některé akciové tituly se však naopak probraly z letargie a zdá se, že mají namířeno nahoru. Jedním z takových titulů jsou i akcie BCR společnosti CR Bard Inc.

Akcie BCR v druhé polovině roku 2015 spíše klesaly. Byl to důsledek předchozích růstů, kdy bylo nutné, aby kupci nabrali znovu sílu před dalším tlakem na cenu.

Vývoj ceny v posledních týdnech ukazuje , že se kupující přeci jenom opět probudili.Cena se posunula opět nad přes 200denní klouzavý průměr. V minulých dnech také došlo k prolomení korekční formace z minulých měsíců.  Technická situace hovoří pro další růst ceny.

20160308_BCR_weekly_chart_analysis_from_simple-stock-trading-com

 

Na denním grafu je jasně vidět poslední výstup ceny a současná mírná korekce. Je dobře vidět, že cena se nachází u svých maxim, zatímco akciové trhy jsou mnohem níže.

Hodnoty okolo 190 USD nyní reprezentují dobrou úroveň podpory. Ta by měla bránit cenu před hlubšími poklesy.

20160308_BCR_chart_analysis_from_simple-stock-trading-com

 

Mám tento titul v seznamu akcií pro potenciální obchod v příštích dnech a týdnech. Současné chování ve mně stále budí dojem, že cena chce dál růst.

Detaily pro nákup – tedy , kdy nakupovat,  kam umístit ochranný stop-loss příkaz a jakou cílovou cenu očekávat v krátkodobém horizontu – popíšu v rámci mého klubu pro obchodníky a investory.

Kdo je CR Bard Inc. – BCR

Společnost CR Bard Inc. přímo nebo prostřednictvím dceřinných společností navrhuje, vyrábí a prodává zařízení pro lékařskou péči a diagnostiku. Nabízí své produkty zákazníkům po celém světě. Její nabídka je velmi široká od obecně používaných jednoduchých výrobků až po velice specializované produkty např. pro onkologii.  Firma prodává své výrobky zejména nemocnicím a ambulantním pracovištím i přímo ordinacím lékařů.

Příští čtvrtletní ekonomické výsledky bude společnost oznamovat v týdnu od 21.dubna.

Posted in Články.