CBSH – Banka jejíž akcie stále stoupají

Akcie společnosti Commerce Bancshares, Inc. se od počátku roku pohybují pouze jedním směrem, a to nahoru. Nyní prorazily do nových maxim a zdá se, že nemají dost.

Na denním grafu akcií CBSH je vidět velmi dobře vytvarovaný růstový trend. Řada indicií naznačuje, že by mohl dál pokračovat.

20160606_CBSH_chart_analysis_from_simple-stock-trading-com

Akcie v posledním týdnu dokázaly prolomit důležitou hranici odporu mezi 48 – 49 USD a pohybují se ve svých absolutních maximech. Pohyby směrem vzhůru jsou stále silnější než následné korekce.

20160606_CBSH_weekly_chart_analysis_from_simple-stock-trading-com

Z tohoto důvodu se mi jeví akcie firmy Commerce Bancshares, Inc. s označením CBSH jako zajímavá nákupní příležitost. Je samozřejmě třeba najít vhodné nákupní místo a aplikovat příslušná pravidla pro řízení rizika.

Podrobné detaily o tomto obchodu – kde hodlám nakupovat, jak omezit riziko a kde je má cílová cena – budou uvedeny v rámci VIP klubu pro obchodníky a investory.

Máte nakoupeny akcie CBSH ve svém portfoliu? Hodláte s nimi obchodovat? Napište mi své názory na tuto akcií na můj Twitter nebo Facebook profil, případně emailem.

 

Posted in Články.