Online obchodování s akciemi

Dá se vůbec online obchodováním na burze uživit? Stejnou otázku si klade mnoho lidí. V tomto článku se dozvíte co vše je nutné zvážit před tím než se do obchodování s akciemi na plný úvazek vrhnete. Jednou z nejdůležitějších otázek pro obchodování na plný úvazek, ale  i při změně zaměstnání je: “Co nahradí můj současný příjem?”

Měli byste znát odpovědi na tyto otázky:

  • S jakým kapitálem začít?
  • Jakou roční návratnost očekávat?
  • Obchodovat na firmu nebo jako fyzická osoba?
  • Budu muset snížit své životní náklady?

Nenechte se odradit profesionálními společnostmi na obchodování. I jako jedinec můžete mít různé výhody při obchodování. Je pravdou, že nemáte po ruce tým profesionálů, kteří hledají informace o trhu a navštěvují jednotlivé firmy pro získání informací. Někdy je výhodou nebýt součástí velikého investora.

  • Jako soukromý obchodník nemusíte obchodovat denně, nejste pod dohledem investorů a můžete v klidu pozorovat vývoj trhu.
  • Jako jednotlivci s menším objemem obchodů, je pro vás snazší do obchodů vstupovat a vystupovat bez ovlivnění jejich cen.
  • Jako na soukromého obchodníka na vás není vyvíjen tlak a máte tak dostatek času na rozpoznávání chyb.
  • Jako soukromý investor máte nižší poplatky.

Pro online obchodování na burze je pro vás důležité znát významné světové burzy, na kterých je možné obchodovat téměř 24 hodin denně. Pokud zvažujete možnost online obchodování pomůžeme vám aktuálními informacemi v našem VIP klubu.

Podívejte se na přehled nejvýznamnějších burzovních trhů v Austrálii, Asii, Africe, Evropě, v Jižní a v Severní Americe.

Dávejte si pozor na to jakého poskytovatele burzovních dat si pro své obchodování zvolíte. Ideální jsou dva zdroje dat a to z důvodu kdyby jeden ze zdrojů selhal.

Specializovanými firmami pro burzovní data jsou:

Vždy si ověřte kvalitu poskytovaných dat a mějte po ruce nějakou zálohu. Je dobré si také ověřit co daný zdroj informací nabízí.

S námi se naučíte efektivně obchodovat na burze a mít ověřené zdroje informací.