Sledujte akcie SCAI – nabízejí příležitost

Akciové trhy po celém světě se propadají. Přesto existují akciové tituly, které i přes nepříznivé podmínky rostou. A navíc nabízejí i potenciál dalšího růstu. Takovým titulem je i např. společnost Surgical Care Affiliates, Inc. – symbol SCAI, obchodovaná na americkém trhu Nasdaq.

SCAI je relativní nováček na trhu, veřejně se obchoduje na Nasdaqu od roku 2013. V minulých dnech však cena akcií SCAI prorazila do nových absolutních maxim.

Vývoj ceny v posledních týdnech ukazuje na narůstající zájem kupujících.  Cena se přehoupla přes 200denní klouzavý průměr a v minulých dnech zaznamenala nová absolutní maxima. Při současné náladě na trzích se dá očekávat korekce, ta však může představovat dobrou nákupní příležitost.

20160202_SCAI_weekly_chart_analysis_from_simple-stock-trading-com

Na denním grafu je vidět, že cena se drží v růstovém kanále a pohybuje se ve zcela opačném směru, než hlavní americké akciové indexy.

Hodnoty okolo 40 USD byly předchozím maximem a po překonání nyní reprezentují dobrou úroveň podpory. Ta by měla bránit cenu před hlubšími poklesy.

20160202_SCAI_chart_analysis_from_simple-stock-trading-com

 

Nákupní myšlenku podporuje také rostoucí objem obchodů. Ten se od počátku roku významně zvýšil a bylo patrné, že kupující využívají menšího poklesu v ceně k výhodným nákupům.

Mám tento titul v seznamu akcií pro potenciální obchod v příštích dnech a týdnech.Případný pokles k hranici 40USD by mohl být velmi zajímavou nákupní příležitostí.

Detaily pro nákup – tedy , kdy nakupovat,  kam umístit ochranný stop-loss příkaz a jakou cílovou cenu očekávat v krátkodobém horizontu – popíšu v rámci mého klubu pro obchodníky a investory.

Kdo je Surgical Care Affiliates, Inc. – SCAI

Společnost Surgical Care Affiliates, Inc. vlastní a provozuje řadu ambulantních lékařských zařízení a nemocnic ve Spojených státech amerických. Společnost poskytuje zázemí, vybavení a zdravotnickou podporu pro lékaře v řadě oborů , mezi něž patří např. ortopedie, oftalmologie, gastroenterologie, urologie a další specializace.

Příští čtvrtletní ekonomické výsledky bude společnost oznamovat v týdnu od 8. března.

Posted in Články.