Výběr časového rámce pro qqq denní obchodovací systémy

PowerShares QQQ denní obchodovací systémy jsou docela populární v daytradingové komunitě. Intradenní obchodování QQQ indexového ETF fondu nabízí dobré příležitosti pro krátkodobé obchodníky. Daytrandingové QQQ možnosti využívá také mnoho obchodníků s delším časovým horizontem, kteří se chtějí podílet na indexových pohybech NASDAQ 100.

Existují také strategie využívající NASDAQ indexové fondy ETF jako PowerShares QQQ během předobchodních hodin nebo jako burzovní daytrading po hodinách.

Rozsah QQQ indexových ETF daytradingových systémů je poměrně široký. Systémy, které obchodují s QQQ, by mohly využít některé momentum modely, intradenní strategie obchodování zpráv a také technické obchodování založené na sledování grafů akcií v reálném čase, které analyzuje pohyb ceny nebo používá pro rozhodování některé technické intradenní obchodní ukazatele.

Výběr individuální strategie pro QQQ denní obchodování je pak založen na časovém rámci, který je použit pro realizaci krátkodobých obchodů s QQQ indexovým fondem.

1-minutové intradenní strategie qqq indexu

Krátkodobé obchodní strategie QQQ indexu založené na tomto velmi krátkém časovém rámci pro jeden svícen jsou často skalpovací strategie. Intradenní obchodníci používají pro své rozhodnutí skutečnou cenovou akci a nabízí / poptávají ohodnocení aktuální poptávky po nabídce. V tomto obchodním stylu jsou používány kotace tzv. Level 2. Není používán žádný další indikátor technické analýzy. Obchodovací období je typicky jedna nebo dvě hodiny po otevření burzy, když je volatilita trhu nejvyšší.

Níže uvedený graf ukazuje vývoj ceny během prvních dvou hodin:

Tento typ daytradingové strategie vyžaduje vysokou míru pozornosti a někdy je preferovanou strategií pro automatizované systémy obchodování s akciemi.

5- až 15-minutový časový rámec pro denní obchodování qqq nasdaq indexového fondu

Toto je typický časový rámec pro diskreční denní obchodníky, kteří pro svá rozhodnutí používají cenové akce. Využití dodatečných daytradingových ukazatelů roste u obchodníků používajících 10 nebo 15 minutový časový rámec pro QQQ denní obchodování.

Obchodovací období pro daytradery používající 5- až 15-minutový časový rámec je typicky první dvě hodiny po otevření burzy a poslední dvě hodiny před jejím uzavřením. Následující dva grafy ukazují různá období během obchodního dne pro tyto časové rámce.

Obchodování v 10 nebo 15 minutových časových rámcích umožňuje použití metod cenové akce, ale také grafových formací nebo tvarů cenových svíček

60-minutový časový rámec pro daytradingové powerhares qqq

Tento časový rámec poskytuje široký přehled o situaci. Daytradingové systémy, které používají tento typ strategie, často očekávají, že obchod může trvat déle než jeden den. Takže krátkodobí obchodníci, kteří obchodují s PowerShares QQQ a používají tento časový rámec, by měli očekávat držení rizika cenového pohybu přes noc.

Daytradingové strategie využívající 60minutové burzovní grafy jsou založeny na cenové akci, vzorech grafů nebo na použití některých daytradingových ukazatelů. Mnoho daytraderů miluje  používat pro svá rozhodnut krátkodobé klouzavé průměry.

Dva tipy pro denní obchodní systémy, které obchodují s qqq etf

Zde bych rád poznamenal dva tipy, které zlepší vaši QQQ intradenní obchodní strategii. Vyberte si základní časový rámec pro svůj PowerShares QQQ denní obchodovací systém. Musíte však také použít větší časový rámec pro kontrolu rozsáhlé situace s indexem NASDAQ 100 a jeho ETF QQQ. Musíte analyzovat širší situaci indexového fondu NASDAQ 100, abyste znali preferovaný směr obchodování pro obchodníky a investory, kteří používají větší časové rámce.

Druhým tipem je použití nějaké formy konceptu vůdce. V průběhu roku se vyskytují časy, kdy je daytrading QQQ indexových ETF akcií ovlivněn některými vůdčími akciemi nebo sektorem. Během bubliny NASDAQ existovaly Internetové akcie, které se chovaly jako vedoucí ukazatele pro intradenní obchodníky. Byla to AAPL akcie, která ovlivnila pohyby PowerShares QQQ v období 2010 – 2012.

Najděte více na souvisejících stránkách

Přečtete si také další informace o tom jak úspěšně obchodovat na burze.